Stylová černá barová židle Sava značky DAN-FORM Denmark s výškou 102 cm


Značka DAN-FORM Denmark

Dánská značka DAN-FORM Denmark je specializovaná na moderní designový nábytek. Jejich produkty jsou oblíbené pro svůj styl, kvalitu a funkčnost. Mezi jejich nabídkou nechybí ani barové židle s papírovým výpletem.

Barové židle – populární trend

Barové židle jsou stále více populární, a to nejen v restauracích a barech, ale i v domácnostech. Nabízejí vám možnost vytvořit si vlastní stylovou barovou zónu, ideální pro rodinné oslavy nebo posezení s přáteli.

Tato stylová černá barová židle Sava značky DAN-FORM Denmark je ideálním doplňkem do vašeho interiéru. Její moderní retro styl skvěle zapadne například do minimalistického bytu nebo do domu, který je zařízený v průmyslovém stylu.

Papírový výplet

Papírový výplet je jednou z nejnovějších trendových materiálů, a to nejen v oblasti nábytku, ale také v módním průmyslu. Papír jako materiál je velmi lehký, ale přitom odolný. Barová židle s papírovým výpletem je hladká, pohodlná a snadno se čistí.

Barová židle Sava značky DAN-FORM Denmark

Barová židle Sava

Barová židle Sava vyniká svým moderním designem a pohodlným sedákem, který vám umožní sedět pohodlně i delší dobu. Výška sedáku činí 102 cm, takže je ideální pro vysoké bary nebo kuchyňské linky.

Pokud hledáte stylovou barovou židli pro váš interiér, je barová židle Sava značky DAN-FORM Denmark tou správnou volbou.

Barová židle Sava značky DAN-FORM Denmark

Její černá barva ji činí velmi elegantní a šikovný papírový výplet ji dělá velmi praktickou. Sava je zkrátka dokonalou kombinací módního designu a kvality.