Široká vintage komoda Indy – optický klenot pro každý interiér

Široká vintage komoda Indy

Široká úložná komoda v industriálním stylu upoutá pozornost již na pohled skvělou vintage optikou dřevěných latí a obroušeného kovu. Nábytek tak dokonale podtrhne osobitost vašeho interieru.

Unikátní design

Tato široká komoda se stala velmi oblíbená v interiérových kreacích po celém světě díky svému zajímavému designu, kdy se kombinuje tmavý dřevěný nábytek s kovem v pozlacené hodnotě. Komoda tak výborně vypadá v prostorných obytných pokojích, ovšem dokáže se na sebe upozornit i v menších interiérech. Rozmanitost z nich učinila oblíbený detail špičkových interiérů.

Velikost a kapacita

Tato komoda vyniká nejen svým designem, ale také velkorysou velikostí a množstvím úložného prostoru. Komoda je sice široká, ale přitom dostatečně vysoká, aby se mohla místit do každého stísněného koutu obytného pokoje. Poskytuje dostatečné úložné prostory na všechny druhy předmětů, které by jste chtěli mít čistě uspořádáné a zároveň přístupné.

Komoda Indy je unikátní kus nábytku v kombinaci s kovem a dřevem, který již plně neodporuje jen jednomu designérskému trendu. Stala se tak vskutku klenotem do rozmanitých stylů nábytku, které nabízí množství funkcí a předností pro uživatele v každodenním životě. Je ideálním doplňkem k propracovaným stylům vintage, kde se cítí jako doma!

Široká vintage komoda Indy v interiéru

Tuto unikátní kombinaci kovu a dřeva můžete zakoupit za skvělou cenu na interierio.cz.