Šedý betonový květináč s podstavcem Dakls, průměr 15,5 cm

Pro milovníky rostlin a moderního designu nabízíme šedý betonový květináč na podstavci Dakls s průměrem 15,5 cm. Tento květináč je nejen krásným doplňkem interiéru, ale také velmi praktickým řešením pro pěstování rostlin.

Šedý betonový květináč s podstavcem Dakls, průměr 15,5 cm

Květináč z betonu je velmi odolný a snadno se udržuje. Betonová konstrukce navíc pomáhá udržovat stabilitu květináče a zabraňuje převrácení. S podstavcem Dakls je pak řešena i otázka odtoku přebytečné vody.

Betonový květináč je velmi oblíbeným designovým prvkem v interiéru. Jeho elegantní a moderní vzhled dokáže krásně umocnit atmosféru místnosti.

Květináč je vhodný pro různé druhy rostlin, jako jsou například kaktusy, sukulenty, fíkusy, ale i květiny jako jsou orchideje, růže a další. Svoji rostlinu můžete umístit do květináče pomocí připraveného substrátu a potom ji jen umístit na své místo.

Šedý betonový květináč s podstavcem Dakls, průměr 15,5 cm

Výhodou tohoto květináče je i jeho malá velikost, díky které se vejde do menších prostor. Květináč můžete umístit na stůl, parapet, poličku nebo na zem, a to v jakékoliv místnosti. Šedá barva a betonové provedení pak skvěle ladí s různými styly interiérů.

Závěr

Pokud hledáte stylový a praktický květináč pro vaše rostliny, který zároveň skvěle doplní vzhled vašeho interiéru, pak je šedý betonový květináč na podstavci Dakls tou správnou volbou.

Zde si můžete květináč objednat a udělat tak radost sobě i svým rostlinám.