Předsíňová stěna Casarredo MARK 150 v dubu sonoma/wenge tmavém


Moderní předsíňová stěna se zrcadlem

Stěna je vyrobena z kvalitní laminátové desky v barevné kombinaci dub sonoma/wenge tmavý. Tato kombinace barev je moderní a elegantní, což stěnu dělá výbornou volbou pro každý interiér.

Součástí stěny je:

  • Skříňka na boty
  • Vysoká skříň
  • Tři věšáky
  • Police
  • Skřínka s policemi
  • Zrcadlo

Dodáváme v demontovaném stavu. To znamená, že stěna je snadno sestavitelná a instalovatelná.

Zrcadlo je praktickou součástí stěny

Zrcadlo na předsíňové stěně je vynikajícím doplňkem, který umožňuje poslední úpravy před odchodem z domova. Kromě toho zrcadlo opticky zvětšuje prostor a dává mu světlý prvek. To je zejména pro malé předsíně důležité.

Každá součást stěny je navržena s ohledem na praktičnost. Skříňka na boty přináší mnoho úložného prostoru a pomáhá udržovat předsíň uspořádanou. Vysoká skříň nabízí vhodné úložné prostory na bundy a kabáty, stejně jako na další věci, které s sebou často nosíme ven.

Věšáky jsou perfektní pro zavěšení kravat, šátků, čepic a jiných menších předmětů. Police vám umožní vystavit své oblíbené dekorační předměty a domácnost tak získá osobité vyznění. Skřínka s policemi vytvoří mnoho úložného prostoru na drobnější předměty jako jsou klíče nebo náramek na ruku.

Předsíňová stěna Casarredo MARK 150 v dubu sonoma/wenge tmavém

Vyberte si moderní předsíňovou stěnu Casarredo MARK 150 v dubu sonoma/wenge tmavém a doplněte tak svou předsíň o kus nádherného designu. Tato stěna je nejen praktická, ale také velmi elegantní a stane se dominantním prvkem každé předsíně.

Koupit předsíňovou stěnu Casarredo MARK 150 v dubu sonoma/wenge tmavém na Interierio.cz