Opviq Stojací lampa AYD I 140 cm – elegantní design v lesklé černé barvě!

Stojací lampa AYD potěší všechny milovníky originálních a jedinečných dekorativních prvků interiérového designu. Je ideálním zdrojem dostatečného světla při večerní relaxaci a navíc bude velmi originálním a dominantím prvkem obývacího pokoje, ložnice nebo pracovny.

Dokonalý prvek pro moderní a industriální styl

Lampa bude dokonale ladit s dekorem v industriálním či moderním stylu. Může sloužit jako zajímavý doplněk interiéru, který dokáže zútulnit prostor a udělat ho příjemným pro lenošení, protože světlo neomezuje zrak.

Nepřehlédnutelný prvek interiéru

Stojací lampa AYD je jedním z nejdůležitějších elementů interiéru. Je to praktický a zároveň estetický prvek, který dokáže celý prostor zkrášlit. Lampa v sobě spojuje kreativitu, funkčnost a originalitu. Dokáže příjemně osvětlit velký prostor a především designově do něj zapadne.

Kvalitní materiály pro dlouhodobou životnost

Tělo lampy je vyrobeno ze 70% MDF a 30% PVC, které je doplněno o módní stínidlo. Tlačítko pro vypnutí/zapnutí se nachází na kabelu. AYD je určena pro žárovku s paticí E27 a příkonem pro obyčejnou žárovku maximálně 60 W.

Nakupte u nás a udělejte si radost!

Naše společnost nabízí stojací lampu AYD za akční cenu. Vyberte si své oblíbené stylové doplňky a navštivte naše stránky. Nakupujte s námi a udělejte si radost z kvality i designové originality. S naší lampou můžete svůj prostor proměnit v oázu klidu a pohody.

Stojací lampa AYD I 140 cm

Zdroj obrázku: https://www.naradi-cz.cz/produkt/opviq-stojaci-lampa-ayd-i-140-cm-leskla-cerna