Odkládací stolek HILDA v ořechu černé barvy – skvělý doplněk do každého interiéru!


Odkládací stolek HILDA

Popis produktu

Odkládací stolek HILDA patří mezi klasické stolky, vyrobené z moderních materiálů v designově novém obleku. Jeho kovový rám je pokrytý práškovou vrstvou v černé barvě, což mu dodává elegantní vzhled.

Stolek má nový design – jeho vrchní deska je vyrobena z mdf desky v ořechovém odstínu s lakovaným povrchem, což zajišťuje vysokou odolnost proti poškrábání a jiným vnějším vlivům.

Technické informace

  • rozložená velikost: 45 x 45 x 55 cm
  • složená velikost: 45 x 7 x 75 cm
  • hmotnost: 4,5 kg
  • materiál: mdf, kov
  • barva: ořech, černá

Odkládací stolek HILDA je velmi praktickým řešením do každého moderního bytu. Jeho designová podoba umožňuje jeho využití v mnoha různých interiérech.

Využití

Jeho hlavní výhodou je praktický úložný prostor pro knihy, časopisy nebo drobné předměty, které chceme mít po ruce. Navíc, díky své velikosti je ideálním doplňkem pro menší místnosti, kde nemusí být dostatek místa pro klasický konferenční stolek.

Odkládací stolek HILDA je k dispozici na sidonia.cz za velmi příznivou cenu.

Závěr

Odkládací stolek HILDA je skvělým doplňkem do každého moderního interiéru. Jeho praktické využití a designová podoba jej dělá ideálním řešením pro menší prostory, kde se hodí nahradit klasický konferenční stolek. Vyzkoušejte ho i vy a svůj byt oživte novým designovým kouskem!