Nový designový klenot do interiéru – Opviq závěsný lustr Chardó černý/ecru hnědý

Speciální závěsný lustr, ze série Chardó, skvěle prozáří váš moderní interiér. Právě tento unikátní model nebude jen praktický a funkční, ale bude i originálním dekorativním prvkem vaší domácnosti.

Opviq závěsný lustr

Ruční výroba a jedinečný design

Tento designový, ručně vyráběný, jutový lustr se pyšní průměrem 24 cm s nastavitelnou celkovou výškou 55 cm a paticí E27. Chardó je vhodný pro žárovku s maximálním příkonem 45 – 60 W. Jeho originální design, který kombinuje černou a ecru hnědou barvu, je inspirovaný moderními trendy a dokáže dokonale doplnit váš interiér.

Jak využít závěsný lustr v interiéru?

Opviq závěsný lustr Chardó se skvěle hodí do moderních interiérů, které jsou designově řešené a mají světlé prostory. Chardó můžete umístit nad jídelní stůl a vytvořit s ním útulnou atmosféru při večeři s rodinou nebo přáteli. Díky jemnému jutovému stínu dokáže velmi příjemně rozprostřít světlo. Lustr můžete také použít v obývacím pokoji jako dekorativní prvek. Díky svému jedinečnému designu dokáže lustr Chardó zaujmout a stát se dominantou celého interiéru.

Opviq závěsný lustr v interiéru

Kde zakoupit závěsný lustr Chardó?

Závěsný lustr Chardó můžete zakoupit v našem e-shopu na adrese www.interierio.cz/produkt/opviq-zavesny-lustr-chardo-cerny-ecru-hnedy. Navštivte naše stránky, kde najdete širokou nabídku designových a dekorativních prvků pro váš interiér. Pokud máte zájem o konzultaci s naším týmem profesionálů, kontaktujte nás prostřednictvím formuláře na našich webových stránkách. Rádi vám poradíme s výběrem toho pravého dekorativního prvku pro váš interiér.