Nově příchozí: Šedý vlněný koberec Tippa 195 cm od Time for home


Šedý vlněný koberec Tippa 195 cm od Time for home

Minimalisticky jednoduchý a přesto hebký a hřejivý koberec Tippa od značky Time for home rozzáří váš interiér. Značí se netradičním tvarem, díky kterému se jistě stane předmětem konverzace a ikonou vaší domácnosti. Koberec je vyroben ze 100% vlny, spodní strana obsahuje praktickou protiskluzovou vrstvu.

Pořiďte si koberec, který je v nabídce ve třech různých barvách. Náramně se bude vyjímat před pohovkou v obývacím pokoji nebo v ložnici ve skandinávském stylu. Perfektně však zapadne i do dětského pokoje.

Aktuální cena: 3 490 Kč

Zde naleznete Šedý vlněný koberec Tippa 195 cm od Time for home

Jaký styl interiéru nejlépe doplní šedý vlněný koberec Tippa?

Šedý vlněný koberec Tippa je výbornou volbou pro minimalistické interiéry, které vyzdvihují jednoduchost, kvalitu a eleganci. Jeho hebkost a příjemný materiál dokáže vytvořit nezaměnitelnou atmosféru, kterou jistě oceníte.

Obývací pokoj

V obývacím pokoji koberec Tippa vynikne především před pohovkou či sedačkou. Jeho šedá barva dokáže vytvořit elegantní a klidnou atmosféru, která výborně doplní světlé stěny a jednoduchý nábytek. Pokud máte obývací pokoj v industrial nebo loft stylu, koberec přidá do vašeho interiéru i trochu tepla.

Ložnice

Šedý vlněný koberec Tippa se bude v ložnici vyjímat perfektně. Jeho materiál a tvar dokáže vytvářet harmonické spojení s nábytkem. Navíc, díky své jemnosti, bude mít příjemný vliv na kvalitu vašeho spánku.

Šedý vlněný koberec Tippa 195 cm - detail