Mondex Koberec z mořské trávy Bali II: nově v nabídce ve tmavě hnědé a hnědé barvě (38 cm)


Mondex Koberec z mořské trávy Bali II

Nově v nabídce ve tmavě hnědé a hnědé barvě (38 cm)

Mondex Koberec z mořské trávy Bali II

Koberec ze série BALI od výrobce MONDEX je vyroben z mořské trávy. Tato série je hitem posledních sezón díky svým mimořádně rozmanitým možnostem uspořádání. Skvěle se bude vyjímat jako kobereček pod jídelním stolem, konferenčním stolkem i velkými květináči. Bude perfektním doplňkem všech interiérů v boho, etno, eklektickém i venkovském stylu.

Základní informace o koberečku BALI II

  • Rozměry: 38 cm
  • Barvy: tmavě hnědá, hnědá
  • Řez: ne
  • Materiál: mořská tráva
  • Výrobce: MONDEX

Objednat si tento kobereček můžete na stránce https://www.interierio.cz/produkt/mondex-koberec-z-morske-travy-bali-ii-38-cm-tmave-hnedy-hnedy. S tímto koberečkem získáte nejen praktický doplněk do interiéru, ale také kus přírody, který svým vzhledem připomene plážové a mořské vlny.

Jaký styl interiéru ladí s koberečkem BALI II?

Koberec BALI II se krásně hodí do interiéru v boho stylu, kdy je důležitý přírodní vzhled a zdobení mnoha detaily. V místnosti v etno stylu bude tento kobereček úplně samozřejmý, neboť takový styl je inspirován tradičními a etnickými prvky. Vzhledem k své neokázalosti a přirozenosti, může být tento kobereček použit i v dalších typech interiérů.

Mondex Koberec z mořské trávy Bali

Jak se kobereček BALI II udržuje?

Na rozdíl od koberců z textilu, které se často musí vytahovat ven na prašení a vysávání, stačí tento kobereček jednoduše vytřít vlhkým hadříkem nebo vlhkou houbičkou. Materiál z mořské trávy je přirozeně odolný vůči nečistotám, takže se nemusíte bát, že by se na něm usadily plísně nebo bakterie.