Kontinentální postel Astor 180×200 – modrá Fresh pro skvělý spánek a designovou eleganci

Kontinentální postel Astor 180x200 - modrá Fresh

Moderní kontinentální postel je dnes naprostým hitem na trhu s nábytkem. Nabízí vysokou kvalitu spánku a zároveň elegantní design. Pokud vás tento typ postele zaujal, nabídnout vám můžeme kontinentální postel Astor 180×200 v modré látce Fresh.

Akční cena platí pro potah: Fresh

Látka Fresh dodává čalouněnému nábytku charakter a styl. Během používání nežmolkuje a je odolná vůči světlu, takže se vám postel dlouho zachová ve stále stejném stavu jako pri pořízení. Navíc, postel je dodávána včetně středně tvrdých pružinových matrací a topperu pro větší pohodlí.

Kontinentální postel Astor 180x200 - modrá Fresh

Polštářky a deka jsou pouze dekorativní, nejsou součástí

Celková nosnost postele je 250kg, takže se nemusíte bát, že by postel nedržela. Pokud hledáte postel, která by vám umožnila mít kvalitní a pohodlný spánek, kontinentální postel Astor 180×200 je pro vás tou správnou volbou.

Postele typu boxspring

Jsou vhodně skládané z různých vrstev materiálů a systémů, které vytváří perfektní místo pro spánek a odpočinek. Výška horní matrace zajišťuje pohodlné zvednutí i dosednutí. Předností boxsprings postelí je konstrukční provedení postele, které se skládá z několika částí. Nejdůležitější částí je spodní box postele, který tvoří dřevěný box, na něm uložená pružinová matrace typu Bonell a na ní pěnový topper.

Kontinentální postel Astor 180x200 - modrá Fresh

Zdvihová výška

Výsledkem tohoto složení je neobyčejně vysoká zdvihová výška celkové postele. Tato zdvihová výška nám zaručuje dokonalé okopírování fyziologického tvaru těla, kvalitní relaxaci při odpočinku a spánku. Celkové rozměry postele jsou 190x215x130cm a ložná plocha je 180x200cm s výškou ložné plochy 63cm.

Přijďte si prohlédnout naši nabídku kontinentálních postelí a vyberte si tu, která bude dokonalou volbou právě pro vás.