Idea Skříň 2dveřová BEST – elegantní bílá skříň pro vaše interiéry

Skříň 2dveřová BEST v barevném provedení bílé barvy se bude hodit do všech místností vybavených  nábytkem ve stejném barevném provedení.

Jednou z nejdůležitějších součástí interiéru je nábytek. Nejen že slouží pro uložení různých věcí a předmětů, ale taky má estetickou hodnotu. Pokud máte v místnostech vybraný jednotný barevný styl, doporučujeme zvolit si i nábytek ve stejném provedení. Jednou z možností může být skříň 2dveřová BEST v bílé barvě od značky Idea.

Funkčnost skříně

Skříň je rozdělena na dvě poloviny. Jedna polovina s šatní tyčí a ve druhé polovině tři police, z toho dvě variabilní.

Skříň 2dveřová BEST nabízí dostatek prostoru pro uložení oblečení či různých předmětů. Skříň je rozdělena na dvě části. První polovina má šatní tyč pro uložení oblečení na věšáky a druhá polovina skříně nabízí tři police. Z toho jsou dvě variantní, tedy je možné si police nastavit podle vašich potřeb. Rozměr police je 38 × 40 cm.

Doplněk skříně – nástavec 2dveřový BEST bílý

Ke skříni je možno dokoupit nástavec 2dveřový BEST bílý.

Pokud byste potřebovali více místa pro uložení věcí, můžete si ke skříni dokoupit nástavec 2dveřový BEST bílý. Tento nástavec se snadno přidává k skříni a lze ho umístit nad ní. Díky němu získáte více prostoru pro oblečení a další předměty.

Dodání skříně

Rozměr police (š/h) 38 × 40 cm. Dodáváno v demontu.

Skříň 2dveřová BEST v bílé barvě od značky Idea je dodávána v demontu. To znamená, že si ji budete muset sami sestavit. Nicméně tento proces není nijak složitý a vše potřebné by mělo být v balení k dispozici. Samotná skříň má rozměr police 38 × 40 cm, aby mohla být snadno zařazena do jakéhokoliv interiéru.

Skříň 2dveřová BEST v bílé barvě od značky Idea je skvělou volbou pro ty, kteří hledají elegantní a praktickou možnost pro uložení svého oblečení a předmětů. Kromě funkčnosti nabízí také estetickou hodnotu a sluší každému interiéru, kde jsou již použity bílé prvky nábytku. Pokud máte zájem o tuto skříň, můžete si ji zakoupit na https://www.nabytekprehledne.cz/produkt/idea-skrin-2dverova-best-bila.