Fialová umělá kožešina 55/160 cm – dokonalý doplněk vašeho zimního stylu


Rozměr 55×160 cm

Fialová umělá kožešina 55/160 cm je dokonalým doplňkem vašeho zimního stylu. Rozměr 55×160 cm je ideální velikost pro použití jako deka, či přehoz na gauč.

Barva purpurová

Purpurová barva umělé kožešiny je velice extravagantní a přitom velice elegantní. Tento přírodní tón okouzlí každého, kdo má rád výrazné barvy. S umělou kožešinou v této barvě nebudete určitě zůstat pozadu.

Materiál 100% polyester

Tato umělá kožešina je vyrobena z materiálu, který je 100% polyester. Tento materiál je velmi příjemný na dotek a zároveň pevný. Kožešina tak vydrží mnoho let a bude vypadat úplně stejně, jako při prvním použití. Díky tomu se Vám nemusí chtít kožešinu odložit ani v létě a můžete ji využívat opravdu po celý rok.

UMĚLÁ KOŽEŠINA, 55/160 cm, fialova je velkou inspirací pro to, jak svůj interiér ozvláštnit a přidat mu na pocitu luxusu a tepla. Pokud hledáte něco zvláštního, určitě neváhejte a vyzkoušejte tuto fialovou kožešinu. Tuto umělou kožešinu si můžete zakoupit zde: https://www.kupsinabytek.cz/produkt/umela-kozesina-55-160-cm-fialova.

Kožešina na gauči
Kožešina jako přehoz
Kožešina na posteli

Tato umělá kožešina se dá skvěle kombinovat s květinovými motivy v podobě polštářů, koberců, svíček či dekorací v obecně. Kromě toho lze kožešinu aplikovat i na oblečení či doplňky, například v podobě kabelek, bot, či kšiltovek.

Použití umělé kožešiny ve vašem domě je velice snadné. Kožešinu stačí pouze pověsit na stěnu, nebo ji položit na sedačku, kam postupně dodává pocit pohodlí a teplo. Dále můžete kožešinu snadno kombinovat s dalšími dekoracemi, například květinami, nebo s jinými přírodními motivy.

UMĚLÁ KOŽEŠINA, 55/160 cm, fialova je skvělým doplňkem vašeho interiéru, který dodá Vám, i Vašim blízkým, pocit útulnosti a komfortu. Pokud Vám příroda nedodává dostatek energie a potřebujete si po celodenní práci vytvořit dokonalý okamžik relaxace a pohody, nelze nic lepšího než právě umělá kožešina.

Kožešina Vám dokonale vytvoří dokonalý chvějící se pocit měkkosti a tepelné pohody. Líbí se vám idea umělé kožešiny? Rozhodněte se pro UMĚLÁ KOŽEŠINA, 55/160 cm, fialova a nebudete litovat.