Elegantní postel Dezra v bílé ekokůži o rozměru 180×200 cm


Článek o elegantní posteli Dezra

Elegantní manželská postel o rozměru lůžka 180×200 cm má zaoblený tvar zadního čela. Díky vyšší konstrukci je vstávání pohodlnější, navíc obsahuje i polohovatelné rošty. Očalouněna bílou ekokůží.

Kvalitní materiály zaručují dlouhou životnost postele

Postel Dezra je vyrobena z kvalitních materiálů, které zaručují její dlouhou životnost. Očalounění z bílé ekokůže je příjemné na dotek a velmi odolné proti každodennímu opotřebení. Konstrukce postele je vyrobena z pevného dřeva, které zajišťuje stabilitu a pevnost.

Zaoblený tvar zadního čela pro pohodlné sezení v posteli

Postel Dezra má zaoblený tvar zadního čela, což ji činí nejen estetickou, ale také velmi pohodlnou. Díky této funkci se můžete pohodlně opřít o zadní část postele a číst si knihu nebo sledovat oblíbený seriál. Bílá barva očalounění postele pak dává místností prosvětlený a čistý vzhled.

Postel Dezra

Polohovatelné rošty pro pohodlnou polohu těla

Pro lepší pohodlí a zdravotní prospěšnost postele jsou v ní polohovatelné rošty. Tyto rošty umožňují nastavení různých poloh těla, což pomáhá při problémech se zády nebo při nočním chrápání. Pokud tedy hledáte nejen elegantní, ale také funkční postel, je postel Dezra ta pravá volba.

Objednejte si postel Dezra ještě dnes!

Pokud vás zaujala postel Dezra o rozměru 180×200 cm, nemusíte váhat a můžete si ji objednat ještě dnes na stránkách BREGA. Na stránkách najdete nejen postel Dezra, ale i další nábytek do ložnic, obývacích pokojů a kuchyní.

Objednejte si postel Dezra zde!

© 2021, Elegantní postel Dezra