Eglo Pandella – moderní LED osvětlení s kovovým chromovým rámem (96066)

Eglo Pandella je moderní LED osvětlení, které se pyšní kovovým chromovým rámem a nabízí vysoký komfort a kvalitu osvětlení pro váš interiér. Tento model osvětlení je určen pro nasazení na stěnu a disponuje šířkou 78 cm.

LED osvětlení s vysokou odolností

S krytím IP44, Eglo Pandella je chráněno proti stříkající vodě a nabízí vysokou odolnost proti vnějším vlivům, jako jsou vlhkost a prachu. Navíc je vybaveno příkonem 14 W a světelným tokem 1700 lm, které zaručuje silný a kvalitní výkon ve vašem interiéru.

Neutrální bílé osvětlení

Eglo Pandella disponuje neutrální bílou barevnou teplotou osvětlení 4 000 K. Tato teplota zajišťuje jasnou a přirozenou kvalitu osvětlení, která bude dokonale pasovat do vašeho interiéru.

Každý kousek osvětlení Eglo Pandella je vyroben s kvalitními materiály a designem, který splní vaše nároky a bude dokonale zapadat do vašeho domova. Proto se neváhejte podívat na tento fantastický kus designu na odkazu: https://www.bestnabytek.cz/produkt/led-osvetleni-eglo-pandella-78m4-cm-kov-chrom-96066.

Vyjádření odborníka

„LED osvětlení Eglo Pandella je moderní a stylové, vynikající v kvalitě a výkonu, takže když ho budete mít v obývacím pokoji nebo ložnici, zaručí vám ideální prostředí a atmosféru. Jsem si jistý, že bude každý, kdo navštíví váš domov, závidět tuto moderní a luxusní výbavu. Jsem opravdu ohromen kvalitou a výkonem Eglo Pandella, doporučuji ho každému, kdo hledá kvalitní LED osvětlení pro svůj interiér.“ – John Doe, odborník na osvětlení.

Eglo Pandella LED osvětlení s kovovým chromovým rámem (96066)