Dvoulůžková postel z dubového dřeva se velikostí 140×200 cm – model Greg 3 od The Beds


The Beds značka s kvalitou a dlouhou životností

Značka The Beds dbá na kvalitu a dlouhou životnost svých produktů. Proto nejde přehlédnout jejich kolekci postelí z dubového dřeva, která nabízí designově zajímavé kousky s přírodními prvky. Jedním z nich je i dvoulůžková postel ze série Greg 3, která nabízí vysoký standard a kvalitu.

Moderní design pro nadšence skandinávského stylu

Postele Greg 3 z dubového masivu si oblíbí hlavně nadšenci moderního a skandinávského stylu. Jednoduchý a čistý design výborně zapadne do každého moderního interiéru. Postel Greg 3 nabízí příjemnou strukturu a zázemí pro kvalitní spánek.

Příroda v ložnici

Oživte svou ložnici kusem přírody. Dvoulůžková postel Greg 3 z dubového dřeva se stane hlavním bodem vaší ložnice. Její vysoká kvalita a originální design opravdu osloví každého, kdo hledá něco víc než jen obyčejnou postel. Dvoulůžko Greg 3 je vyrobeno z masivního dubového dřeva a nabízí vysokou stabilitu a trvanlivost.

Kolekce Greg – jednoduchost a elegance

Krása ve své jednoduchosti. Kolekce Greg se vyznačuje nenápadnými odkazy na retro styl, a to v poměrně neobvyklé podobě. Propojuje hladké zaoblené hrany a rohy spolu se stabilními odolnými nohami nastavené pod úhlem. Díky tomu celá kolekce získává lehkost a dodává interiéru pocit vzdušnosti.

postel Greg 3 z dubového dřeva

Prohlédněte si postel Greg 3 na stránkách eshopu Esrom: The Beds – Dvoulůžková postel z dubového dřeva 140×200 cm – Greg 3