Doplňte interiér dekorativním polštářem Matiana od Light & Living v rozměru 45×45 cm


Doplňte interiér dekorativním polštářem Matiana od Light & Living v rozměru 45×45 cm

Jak doplnit interiér dekorativním polštářem?

Vyberte si správný rozměr a tvar polštáře

Než si koupíte dekorativní polštář, zvažte rozměr, tvar, barvu a čalounění. Pokud máte v obývacím pokoji velkou pohovku, můžete s klidem sáhnout po větším polštáři. Pokud by měl být polštář do ložnice, dejte přednost menšímu rozměru, který bude ideální jako doplněk k posteli. Polštář by měl být také vyroben z kvalitních materiálů a měl by být pohodlný na dotek.

Vyberte si správný motiv

Při výběru dekorativního polštáře myslete také na motiv a styl, aby ladil s interiérem. Pokud máte skandinávský styl, vsaďte na minimalistický motiv nebo na přírodní tóny. Pokud oblíbeným stylem je vintage, sáhněte po polštáři v křiklavých barvách, v zemitých tónech nebo s květinovými motivy. V nabídce najdete i polštáře s motivy zvířat, geometrické tvary nebo zajímavé potisky.

Odkaz na nákup

Můžete si vybrat z mnoha typů dekorativních polštářů, ale pokud hledáte ten správný, na srovnavacním portálu Nabytek.cz najdete dekorativní polštář Matiana od značky Light & Living v rozměru 45×45 cm. Tento polštář je vyroben z kvalitního materiálu, který zaručuje pohodlí při použití. Díky svému jednoduchému designu se hodí do každého interiéru. Odkaz na nákup najdete zde: https://www.srovnavacnabytku.cz/produkt/dekoracni-polstar-45m45-cm-matiana-light-living

Jak polštář zapadne do interiéru?

Do obývacího pokoje

Chcete-li do obývacího pokoje přidat trochu života a barvy, můžete si jednoduše pořídit dekorativní polštář. Pokud máte zmíněnou větší pohovku, můžete si dovolit větší polštář v různých barvách a tvarech. Nemusíte se bát kombinace barev a motivů. Pokud se vám nedaří vybrat, vsaďte na základní barvy jako černou, bílou nebo šedou.

Do ložnice

Když přemýšlíme o zapojení dekorativního polštáře do ložnice, můžeme ideálně sáhnout po menším rozměru než při obývacím pokoji. Polštář by měl ladit s dekoračním stylm – tedy pokud je v ložnici romantických květinových detailů, polštář by se měl též řadit podobným motivem. Pokud máte na posteli základní bílé povlečení, vsaďte na kombinaci více polštářů v různých velikostech a barvách, aby postel vypadala výrazněji.

Do dětského pokoje

V dětském pokoji můžeme kombinovat různé barvy a tvary polštářů. Výhodou je, že polštáře lze kdykoliv vyměnit a doplnit do prostoru nové barvy. Omezení v dětském pokoji nejsou, ať už je to kvůli vzoru, motivu či velikosti.

polštář Light & Living Matiana

Závěr

Dejte svému interiéru ten správný doplněk

Dekorativní polštář je ten správný doplněk, kterým můžete okořenit váš interiér. Vyberte si ten správný motiv, rozměr a barvu a polštář se stane výrazným prvkem v místnosti. Pokud máte v úmyslu zakoupit kvalitní a pohodlný polštář, můžete zkusit model Matiana od značky Light & Living. Zkusit ho můžete zde: https://www.srovnavacnabytku.cz/produkt/dekoracni-polstar-45m45-cm-matiana-light-living