Dětská postel Marika z borovice o rozměrech 160x80cm


Dětská postel Marika z borovice

O rozměrech 160x80cm postel s výsuvnou spodní zásuvkou

Dětská postel Marika z borovice je ideální pro každý pokoj pro děti. Postel má rozměry 160x80cm a je vyrobena z kvalitní lakované masivní borovice.

Výsuvná spodní zásuvka je skvělým řešením pro ukládání ložního prádla nebo hraček, což z postele Marika dělá praktický nábytek, který umožní uklidit pokoj snadno a rychle. Postel má rozměry 164/88/60 cm, které ji umožňují být umístěnou v různých prostorách.

Vyrobena z kvalitní lakované masivní borovice, postel Marika je velmi odolná a vydrží mnoho let. Pro dosažení nejlepší kvality byly použity jen ty nejlepší materiály. Postel Marika se prodává bez matrace, ale potřebnou velikostí je matrace 160/80cm. Na spodní zásuvku můžete umístit jakoukoliv matraci, která se vejde do těchto rozměrů.

Dětská postel Marika z borovice je moderní a elegantní nábytek, který se bude hodit do jakéhokoliv interiéru. Její neutralita zaručí, že se postel bude líbit nejen dětem, ale i rodičům. Koupí dětské postele Marika z borovice získáte nábytek, který zaručí dobrý spánek a skvělou zábavu v jednom.

Dětská postel Marika z borovice

Pokud máte zájem o koupi dětské postele Marika z borovice, navštivte naše webové stránky na https://www.skvelynabytek.cz/produkt/detska-postel-marika-160m80cm-borovice.