Černý svícen z mangového dřeva Bloomingville Gravers – ideální doplněk vašeho interiéru!


Značka Bloomingville – neotřelá estetika inspirovaná skandinávským stylem

Živé světlo svíček umí proměnit atmosféru v interiéru jako nic jiného. Ovšem stylové svícny od značky Bloomingville působí stylově, i když v nich zrovna žádný plamínek neplápolá. Dánská značka Bloomingville se proslavila svým vytříbeným cit pro jednoduchou, ale neotřelou estetiku, která je inspirována skandinávským stylem. Její produkty jsou designové, kvalitní a originální.

Černý svícen z mangového dřeva

Černý svícen z mangového dřeva
Takový kousek se stane skvělým oživením jídelního i odkládacího stolu nebo parapetu jak ve dne, tak v noci. Černý svícen z mangového dřeva Bloomingville Gravers má výšku 16 cm a je vyroben z kvalitního materiálu. Pokud hledáte něco stylového, co dodá vašemu interiéru na atraktivitě, je tento svícen tou pravou volbou. A když do něj vložíte svíčku, vytvoří se útulná atmosféra, která vás zahřeje a zrelaxuje.

Vybírejte ze široké nabídky svícenů Bloomingville

Bloomingville nabízí širokou škálu různých svícenů – od minimalisticky čistých až po ornamentálnější, barevné a hravé. Vyberte si ten, který nejlépe zapadne do vašeho interiéru a dodá mu tu správnou atmosféru.

Nakupujte na Maliboo.cz

Pokud hledáte stylový černý svícen z mangového dřeva Bloomingville Gravers, zkuste se podívat na Maliboo.cz. V naší nabídce najdete mnoho dalších výrobků značky Bloomingville, které rozzáří váš domov. Nezapomeňte, že drobné detaily dokážou výrazně ovlivnit vzhled interiéru.