Bernkop Židle 313 181 Ema: Elegantní a pohodlné řešení pro moderní interiéry


Provedení

Dřevěná jídelní židle Bernkop Židle 313 181 Ema je vyrobená z masivního buku s čalouněným sedákem i opěrkou. Nabízíme možnost objednání s čalouněním látkou, kůží nebo koženkou. Tento typ židle z kolekce EMA nabízíme v jídelní variantě a ve variantě s područkami. Židle je vhodná jak do interiérů domácností, tak i do zátěžových prostor jako židle restaurační (restaurace, kavárny, apod.).

Bernkop Židle 313 181 Ema

Funkce

Jídelní židle EMA je stohovatelná, což vám umožní snadné uskladnění a úsporu místa. V případě zájmu lze opěradlo ozdobně prošít jako na ilustrativním obrázku – toto není však v standardní nabídce.

Povrchová úprava

Židle je vybavena mořením a lakováním, které zajišťuje odolnost a ochranu. Výběr barevného zakončení moření židle je podle níže uvedených vzorníků. Nabízíme i možnost objednání židle v surovém stavu pro další možnou povrchovou úpravu. Výběr čalounění židle nabízíme podle níže uvedených vzorníků. V případě, že žádná z uvedených látek nevyhovuje, může si zákazník dodat látku vlastní.

Barva židle

Závěr

Bernkop Židle 313 181 Ema je perfektním řešením pro moderní interiéry, které kombinují kvalitu, pohodlí a eleganci. Vyberte si z naší široké nabídky barevných řešení a čalounění, díky kterým si můžete přizpůsobit židli vašim požadavkům. Objednejte si nyní na www.srovnavacnabytku.cz!